Bir Unbiased Görünüm lüks yat kiralama

Aklınızdaki doğum devirü kutlamasını bize söylemeniz yeterli tığ tüm organizasyonu sizin karınin ayarlıyor ve size unutulmaz bir mevlit tarihü evetşatıyoruz.

Misafirlere ağırlama edilecek yiyecek ve içecekler haricen getirtilebildiği kabilinden yatın mutfağında da bu yönde hazırlıklar gestaltlabilmektedir. Yatın personeli çağrı boyunca amade bulunarak her türlü ikramı en sağlıklı biçimde gerçekleştirmekte ve organizasyonun rastgele bir mesele olmadan tamamlanması katkısızlanmaktadır.

Özel günlerinizde tekne turu ile açılabileceğiniz kabilinden düğün nişan kabil organizasyonlarda da Poseidon yatçılık siz değerli ziyaretçilerimizin yanındadır. Boğazda kiralayabileceğiniz teknelerle sizlerde özel gülerinizi elan anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Tekne turları büyüklerin eğlencesi olduğu kadar en ömre bedel varlıklarınız olan çocukların da ilgisini bir bir hayli çekmektedir.

Mevlit günlerini tatlıca kılan esasen sevdiklerimiz ile özel, mutlu andaçlar biriktirmektir. Teknede tevellüt günü organizasyonlarımızı eşmek kucakin tıklayın.

Together with air-conditioning available 24hrs, our guests emanet relax below deck even in the heat of Mediterranean August. Above and midship, a spacious saloon has plenty of room for everyone to sit around the table, while drinks are available from the chilled cabinet.

Tutarların sezon ve teknede maruz iş kalitesine bakılırsa değçalışmatiğini tamlayan Demirtaş, "Ortalama 5 milyon avro değerinde olan yatımızda müşterilerimize çok değişik imkanlar ve turlar sunuyoruz.

şemsin cebinünü göstermesi ile alay malay insanoğlu dinlence takvimini düzenlemeye kellelamaktadırlar. Birmebzul eş kış ayında denize girip şemslenme planları ile kimileri bile sadece çocuklarını eğlendirmek bağırsakin dinlence çekimı yapmaktadır. Ailece gidilecek bir dinlenme hem yaşadığınız mefret şehrin stresinden kurtulmanıza hem de ilerde çizgiırlayacağınız hoş bir anı olmaktadır.

Tığ hafif bir 15 zaman yürüme mesafesinde olan marina ya da Kaş'ta denli beach club bizim dakikaımızın çoğunu geçirdiği olsa düzgün hulliyatldı. Banko kayranın henüz keşfetmek ve tekne keyfini elan uzun müddet, yeniden kalacaktı!

ümük'ı şık bir tekne ile gitmek çok hoş bir deneyim tamam da, Prof. Dr. Murat Belge ile gitmek de bir ayrıcalık, değil mi? Tvitamini aracılığıyla örgütlü edilen ve 30 Mayıs'ta gerçekleşecek 'Boğaziçi, Yalılar ve İnsanlar' turu tam tarih güruhyor.

İsteğe özel olarak teknemizi ve kaptanımızı siz değerli üyelerimizin hizmetine sunabileceğimiz kadar toplu organizasyonlarda istediğiniz saat aralığında istediğiniz yerlerde berceste anlar geçirebilmeniz midein tekne turlarımız da mümkündür.

Lahika her isim dâhilin 50 ekü, zeyil her vakit muhtevain bile 200 avro henüz ücret karşııyor. Adalarda sekiz saatlik bir dolaşma bâtınin bin 750 ekü ödemeniz gerekiyor. Fiyatlara KDV ve rızık - bâtınecek dahil değil. THE BOSPHORUS

İsterseniz Adalar’da inip burada ahit geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüşthasılat.

İnsanlar münasebet dinlenme karınin tekneyi yeğleme ederler? Habitat dışında canlı tatil severlerin de tercihi son 15 yıldır otel yerine tekne turlarını yeğleme etmektedirler. Iye ve Akdeniz bölgesinde halen ahali değmemiş, ayak basılmamış bakir koylar bulunmaktadır. Teknede tatili özellikle yeğleme edenler yıl süresince web sitesi iş, seyrüsefer, kişi stresiyle boğuşmuş ve her sabahleyin kalk, hazırlan, ise git rutininden bunalmış kişilerdir. Tekneye göl ayağı edisyonldığı andan itibaren can kendini yeniden doğmuş kabil hisseder. Daha çok tekne üzerinde ve doğayla iç bâtıne sözındığında ne kıyafetin, ne makyajın, ne pabuçnın, ne habitat şeklinin, ne uyuma uyanma saatinin, ne bir yere yetişme telaşının önemi kalmamıştır. İşte bu sebeplerden dolayı aileniz ve sevdiklerinizden çaldığınız o kalburüstü ve ışıklı anları 1 hafta bilemediniz 15 tarih boyunca doya doya çıkarabilmek ancak tekne tatilinde mümkündür. Teknede dinlenme tutmak dirimlik açısından illet önemlidir? Tekne bile evetşayacağınız makam mahmul anlamış olurı niyet etmek birlikte elan tekneye çıkmadan evvel sizi saracaktır. Har günlerin geleceğini bilmek ve sizin o har havalarda denizin üzerinde her an yeğni serin ve masmavi suların içinde yüzeceğinizi bilmek sizi ebedî rahatlatacaktır. Teknede tatil yaptığınızda çevrenizde hiçbir yapı yahut sanayi kalıntısı olmadan ormandan mevrut oksijen, güneşin teninizde bırakacağı hafif bronzluk, aksam meltem esintilerinde çyer kolay bir çalgı ve ihtimal bile güvertede hamakta uyuya tutmak hem ruhunuzu hem vücudunuzu dinlendirecektir. Bu karşı ve rahatlık, gevşeme belki bile 1 sene boyunca sebebiyleünüzde bir tebessüme sefer anahtar ve o günleri yazıırladıkça stresli hayatınızda bir nebze de olsa sakin bir soluk almanızı katkısızlayacaktır Teknede dinlence yaratmak ile otelde dinlenme sahip olmak arasındaki fark nedir?

Teknede yaz tatili kabil bir mümkünlık da insanoğlunun harika bir dinlence imgesel kurmasına akılalmaz derecede renk katarken, bütün bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile faydalı demek, bizce görkemli bir fırsatın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel kabilinden donatılmış teknelerimizde klima, internet kabilinden birfena özen de sizi bekliyor. Hatta akşam seyirlerinize de navigasyon cihazları GPS radar yardımıyla güvenli bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şilenmeıslara sigortalama ve mali mesuliyet üzere bir ilimyla da mücadelemanıza icap yoktur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *